Volné listy, nerámováno, nepaspartováno:
1. Tygr na lovu, 15x15 cm, signováno dole uprostřed Max Švabinský, litografie
2. Rodina se slonem, 13,5x9 cm, 62/150, signováno vpravo dole Max Švabinský, lept
3. Dívčí akt s klasy a orlem, 16x8 cm, 176/190, signováno vpravo dole (Max) Švabinský, lept
4. Tržiště na Staroměstském náměstí, 35x32 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Stretti-Zamponi, litografie
5. Na loďce v pralese, 35x28,5 cm, signováno vpravo dole (Max) Švabinský, pasparta, lept