nesignováno

1153. Pražský Hrad od Karlova mostu

popis: Lept, 23x33 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír kolem obrazové části místy zaprášen.

dražba ukončena: 02.06.2014 20:16:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 400 Kč