Litografie, 70x48 cm, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Obrazová část místy poškozena. Dole na rámu mosazný štítek s popisem v němčině: Plukovník hrabě Aichelburg, velitel regimentu v letech 1802-1809, padl v první řadě svého regimentu u Pavie.