MENU
Vstup do aukce
169. VÁNOČNÍ AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
11. prosince 2024 od 20:00
169. VÁNOČNÍ AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
12. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: COOL ART 4
5. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
4. prosince 2024 od 20:00
176. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. prosince 2024 od 20:00
177. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
8. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 20x26 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
1335. Pod zříceninou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 100 Kč
limit (24.09.2014 20:54:25)
206
4 100 Kč
285
4 000 Kč
limit (24.09.2014 20:54:06)
206
3 900 Kč
285
3 800 Kč
limit (24.09.2014 20:53:39)
206
3 700 Kč
285
3 600 Kč
206
3 500 Kč
285
3 400 Kč
206
3 300 Kč
285
3 200 Kč
206
3 100 Kč
285
3 000 Kč
206
2 900 Kč
285
2 800 Kč
206
2 700 Kč
285
2 600 Kč
206
2 500 Kč
285
2 400 Kč
206
2 300 Kč
285
2 200 Kč
206
2 100 Kč
285
2 000 Kč
206
1 900 Kč
285
1 800 Kč
206
1 700 Kč
285
1 600 Kč
206
1 500 Kč
285
1 400 Kč
206
1 300 Kč
285
1 200 Kč
206
1 100 Kč
285
1 000 Kč
206
900 Kč
285
800 Kč
206
700 Kč
285
600 Kč
206
500 Kč
285