nesignováno - Plachetnice na moři

Olej na překližce, 50x25 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
1175. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:02.06.2014 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč