nesignováno - Podobizny muže a ženy (párové obrazy)

2x olej na plátně, 69x55 cm, rám.

Pozn.: Na podobiznách miniaturní poškození.

nesignováno
1290. Podobizny muže a ženy (párové obrazy)
Dražba ukončena:02.06.2014 22:47:35
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:2 000 Kč