nesignováno - Kompozice (Stopy)

Olej na plátně, 80x69 cm, olištováno.

nesignováno
1814. Kompozice (Stopy)
Dražba ukončena:28.01.2015 20:56:13
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:20 000 Kč