nesignováno - Hrázděný dům

Olej na plátně, rám.

Pozn.: V malbě místy krakeláž, u krajů malba mírně prodřena.

nesignováno
1234. Hrázděný dům
Dražba ukončena:02.06.2014 21:54:29
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč