nesignováno - Faun

Olej na plátně, 164x164 cm, rám.

Pozn.: Plátno vzadu místy podlepeno.

nesignováno
920. Faun
Dražba ukončena:29.01.2014 21:21:37
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:43 000 Kč