nesignováno - Dívka před zdí

Olej na plátně, 28x22 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: V malbě krakeláž, rám mírně poškozen.

nesignováno
1395. Dívka před zdí
Dražba ukončena:24.09.2014 21:18:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč