nesignováno - Akt sedící dívky

Keramika, výška 17 cm, poškozeno na spodní části.

nesignováno
938. Akt sedící dívky
Dražba ukončena:29.01.2014 21:12:13
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč