Neznámý autor - Německý bajonet, druhá světová válka

Stav: Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 38 cm

Značeno 41 fnj. Chybí pochva.

Neznámý autor
113210. Německý bajonet, druhá světová válka
Dražba ukončena:17.03.2024 20:56:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 17.03.2024 20:53:54 7987
1 000 Kč 10.03.2024 18:31:55 1610