Německo přelom 18. a 19. stol. - Sv. Josef s Ježíškem

Podmalba na skle, 47x33 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Německo přelom 18. a 19. stol.
114123. Sv. Josef s Ježíškem
Zbývá:9 dnů, 4 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:41:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč limit (12.04.2024 22:04:11) 177