Německo kolem poloviny 20 století - Columbus erdglobus

Stolní globus politicko geografický, celková výška 52 cm.

Pozn.: Chybí kompas, poškozeno.

vydraženo top
Německo kolem poloviny 20 století
78368. Columbus erdglobus
Dražba ukončena:15.06.2022 22:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč