Německo 30. léta 20. stol. - Figurální džbán

Keramika, výška 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Velký pivní džbán ze zámecké sbírky.

Německo 30. léta 20. stol.
99513. Figurální džbán
Dražba ukončena:23.07.2023 20:39:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč