Německo 20. stol. - Galantní pár

Porcelán, výška: 16 cm. Značeno přeškrtnuté S.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo 20. stol.
301734. Galantní pár
Dražba ukončena:26.10.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč