Německo 19. století - Sokrates a pět žáků - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 84x135 cm. Nesignováno. Olištováno.

Stav: Lišta i malba mírně poškozeny.

Německo 19. století
71629. Sokrates a pět žáků - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:26.01.2022 22:21:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč