Německo 19. století - Konvolut 62 biblických výjevů Starý a Nový zákon

Ocelorytiny, všechny cca 10x7 cm. Nesignováno. Volné listy.

Německo 19. století
60258. Konvolut 62 biblických výjevů Starý a Nový zákon
Dražba ukončena:16.06.2021 19:29:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč