Německo 19. století

60258. Konvolut 62 biblických výjevů Starý a Nový zákon

popis: Ocelorytiny, všechny cca 10x7 cm. Nesignováno. Volné listy.

dražba ukončena: 16.06.2021 19:29:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč