Německo 1. pol. 20. stol. - Tanečnice

Porcelán, výška: 22 cm. Značeno špatně čitelnou značkou.

Pozn.: Poškozeno.

Německo 1. pol. 20. stol.
27866. Tanečnice
Dražba ukončena:13.02.2019 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.02.2019 15:34:26 4822
500 Kč 28.01.2019 13:18:00 1252