Německo 1. pol. 20. stol. - Konvolut 3 sošek

2x porcelán, 1x biskvit výška 11 cm, 9 cm a 7 cm. 1x značeno.

Pozn.: Nejmenší soška mírně poškozena.

Německo 1. pol. 20. stol.
114711. Konvolut 3 sošek
Dražba ukončena:21.04.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.04.2024 20:06:12 12170
500 Kč 21.04.2024 18:06:51 14918