Německo 1. pol. 20. stol.

305541. Hrající si děti

popis: Porcelán, výška 12 cm. Značeno Hutschenreuther, Kunstapteilung.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 13.07.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 12.07.2020 7:56:26 6680