Německo 1. pol. 20. stol. - Figurální miska s andílky

Porcelán, výška 18 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo 1. pol. 20. stol.
112182. Figurální miska s andílky
Dražba ukončena:25.02.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč