Český malíř 1. pol. 20. stol. - Bouře v krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
309011. Bouře v krajině
Dražba ukončena:18.06.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.06.2021 15:44:34 754
500 Kč 06.06.2021 8:33:02 1018