Neapol - Párové vázy

Nejdelší strana: 33 cm

Keramika, výška 33 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

o autorovi: Porcelánku založil neapolský král Ferdinand IV. v r. 1771, vyráběla do r. 1806, tvořila v klasickém stylu, ovlivněna vykopávkami z Pompejí. Značku N s korunkou napodobovaly další porcelánky v Itálii i v Německu.

153521. Párové vázy
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč