Neapol - Dóza Neapol

Porcelán, výška 12 cm, délka 13 cm. Značeno Neapol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neapol
112612. Dóza Neapol
Dražba ukončena:10.03.2024 20:27:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč