Natus Eva Šalamounová - Cirkus

Litografie, 48x37 cm, signováno dole uprostřed E.N. Šalamounová, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

14107. Cirkus
Dražba ukončena:15.11.2017 20:54:35
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč