Natalja Singerová

41685. Soubor dvou obrazů

popis: Akvarely, 44x34 a 43x31 cm. Nesignovány, vzadu štítky z Díla. 1x rám, pasparta, sklo. 1x pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 12.03.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 12.03.2020 14:37:01 4176
600 Kč 11.03.2020 19:29:01 5964