Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vzadu Ryzá 2022. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 2002
Narozena v Brně. Natálie Ryzá studuje v ateliéru malířství pod vedením Luďka Rathouského na FaVU. Ve své tvorbě se zaměřuje na problematiku křehkého momentu, kdy dívka není ani dítětem, ani dospělou. Často využívá efektu bleskového osvětlení, čímž zdůrazňuje dynamiku mezi pozorovatelem a pozorovanou. Pravidelně vystavuje v Česku i zahraničí.