Natálie Hejlová - Abstraktní kompozice

Kombinovaná technika, 96x66 cm, signováno vpravo dole Natty Von Heila 07, olepeno, nerámováno.

Pozn.: Vzadu autorský přípis.

11980. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:29.06.2017 19:42:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč