Napoleon Alekov

303599. Mořský příboj

popis: Kombinovaná technika, 23x33 cm. Signováno vlevo dole N. Alekov. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.02.2020 20:12:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.02.2020 20:07:41 2663