Napoleon Alekov - Mořský příboj

Kombinovaná technika, 23x33 cm. Signováno vlevo dole N. Alekov. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 – 1998
Bulharský malíř.

21375. Mořský příboj
Dražba ukončena:28.06.2018 18:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč