Napoleon Alekov

40835. Mořské vlny

popis: Olej na plátně. 19x31 cm. Signováno vpravo dole N. Alekov. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 26.02.2020 20:24:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 04.02.2020 11:12:01 3140