Napodobitel Vincenta van Gogha - Autoportrét ve žlutém klobouku

Olej na plátně, 42x31 cm. Signováno vlevo dole Vincent. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Napodobitel Vincenta van Gogha
308797. Autoportrét ve žlutém klobouku
Dražba ukončena:31.05.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.05.2021 11:40:55 4063