.. - Naginata

Obecný kov, dřevo, 181 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Pozn.: Naginata je tradiční japonská zbraň tyčového typu, používaná především proti jízdě. Ratiště zdobeno intarzií.

Nejdelší strana: 181 cm

..
114125. Naginata
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:43:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč