Naděžda Synecká - Prostor

Kombinovaná technika, 51x37 cm. Signováno dole uprostřed N. Synecká. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926-2021. Studovala na pražské AVU v grafické speciálce prof. V. Silovského. Ve své tvorbě se věnovala volné barevné grafice, kresbě, komb. barevné technice leptu, knižní ilustraci, exlibris i návrhům pošt. známek.

31929. Prostor
Dražba ukončena:16.05.2019 20:42:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč