Kombinovaná technika, 28x49 cm. Signováno vpravo dole N. Synecká. Vlevo dole autorský popis. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny.
o autorovi: 1926-2021. Studovala na pražské AVU v grafické speciálce prof. V. Silovského. Ve své tvorbě se věnovala volné barevné grafice, kresbě, komb. barevné technice leptu, knižní ilustraci, exlibris i návrhům pošt. známek.