Naděžda Synecká - Odraz v hlubině

Lept, 75x51 cm. Signováno vpravo uprostřed N. Synecká. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926-2021. Studovala na pražské AVU v grafické speciálce prof. V. Silovského. Ve své tvorbě se věnovala volné barevné grafice, kresbě, komb. barevné technice leptu, knižní ilustraci, exlibris i návrhům pošt. známek.

40598. Odraz v hlubině
Dražba ukončena:12.02.2020 21:28:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč