Naděžda Synecká - Objekty v krajině

Barevný lept, 47x61 cm. Signováno vlevo dole Synecká. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926-2021. Studovala na pražské AVU v grafické speciálce prof. V. Silovského. Ve své tvorbě se věnovala volné barevné grafice, kresbě, komb. barevné technice leptu, knižní ilustraci, exlibris i návrhům pošt. známek.

26371. Objekty v krajině
Dražba ukončena:16.01.2019 19:34:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč