Naděžda Hanáková Kubinská - Akt při úplňku

Koláž, 21x27 cm. Signováno vpravo dole N. Hanáková Kubinská 84. Pasparta, sklo. Adjustace mírně poškozena.

o autorovi: 1925 – 2015
Kostýmní, dekorativní, textilní výtvarnice, šperkařka. Studovala na ŠUŘ v Brně u E. Hrbka. Vytvářela šperky z nejrůznějších materiálů, také z přírodnin a pryskyřice, věnovala se kostýmnímu výtvarnictví pro divadla (150 inscenací – nejčastěji pro brněnská divadla). Její výtvarné realizace jsou umístěny v hotelech v Tatrách a v Brně, v brněnských studentských kolejích a jinde. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách MG Brno a Moravského muzea v Brně.

Naděžda Hanáková Kubinská
81749. Akt při úplňku
Dražba ukončena:17.08.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.08.2022 20:07:20 51
500 Kč 16.08.2022 11:49:50 9364