Naděžda Bláhová - Figura I.

Detail položky

Detail položky

Kresba, 120x80 cm. Signováno vpravo dole N. Bláhová 50. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Součástí kresby je korektura K. Svolinského.

Nejdelší strana: 125 cm

 

o autorovi: 1926 – 2006
Grafička, ilustrátorka. Studovala na VŠUP v Praze u K. Svolinského a K. Miléna. Ilustrovala a kreslila do novin a časopisů, působila jako redaktorka Státního nakladatelství dětské knihy. Věnovala se grafice, ilustracím, spolupracovala s filmem, vytvářela filmové plakáty. Její ilustrace jsou v majetku Středočeské galerie a Ministerstva kultury.

vydraženo doporučujeme
98708. Figura I.
Dražba ukončena:09.07.2023 20:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč 09.07.2023 17:20:42 13222