Naďa Radvanová - Osud

Kombinovaná technika na kartonu, 70x49 cm. Signováno vpravo dole Naďa Radvanová 2000, vlevo dole ''Osud''. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír zašpiněn. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1956
Malířka. Studovala na Střední pedagogické škole v Prachaticích a na AVU v Praze v ateliéru figurální malby u K. Součka. Pracuje jako počítačová kreativní grafička pro reklamní agentury. Ve volné tvorbě maluje cykly (Voda, Můry), zabývá se také malbou na porcelán. Její práce jsou zastoupeny v galeriích a soukromých sbírkách v Čechách i v zahraničí.

109117. Osud
Dražba ukončena:14.01.2024 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.01.2024 13:23:01 13222