na rámu štítek Zuccarelli 1702–1788 - Odpočinek na kraji lesa

Olej na dřevě, 39x55 cm. Nesignováno. Rámováno.

na rámu štítek Zuccarelli 1702–1788
58697. Odpočinek na kraji lesa
Dražba ukončena:29.04.2021 20:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč