Na rámu štítek Barbara Krafft nata Steiner

61013. Portrét šlechtice ve zlatočervené vestě

popis: Olej na plátně, 55x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rentoilováno. Dobový zdobný rám. Vznik díla kolem roku 1820.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:07:46

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč