Na rámu štítek Barbara Krafft nata Steiner - Portrét šlechtice ve zlatočervené vestě

Olej na plátně, 55x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rentoilováno. Dobový zdobný rám. Vznik díla kolem roku 1820.

Na rámu štítek Barbara Krafft nata Steiner
61013. Portrét šlechtice ve zlatočervené vestě
Dražba ukončena:01.07.2021 21:07:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč