Neznámý autor - Na lovu

Olej na plátně, 44x34 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 52 cm

Neznámý autor
95537. Na lovu
Dražba ukončena:21.05.2023 20:48:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat podobný obraz?