N. Rawová Sušková - Řeka

Olej na kartonu, 60x70 cm. Signováno vpravo dole N. Rawová Sušková. Rámováno.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1953
Nadja Rawová, malířka sochařka. Studovala na výtvarné škole v Praze a na VŠUP v Praze malbu. Věnuje se intermediálním technikám, uplatňuje se v mnoha oborech, základem tvorby však zůstává malba. Je členkou UVU a Sdružení mladých umělců.

doporučujeme
124122. Řeka
Zbývá:3 dnů, 7 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč