Olej na kartonu, 60x70 cm. Signováno vpravo dole N. Rawová Sušková. Rámováno.
Nejdelší strana: 81 cm
o autorovi: 1953
Nadja Rawová, malířka sochařka. Studovala na výtvarné škole v Praze a na VŠUP v Praze malbu. Věnuje se intermediálním technikám, uplatňuje se v mnoha oborech, základem tvorby však zůstává malba. Je členkou UVU a Sdružení mladých umělců.