N. Terni - U jezera

Akvarel, 29x39 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

1035. U jezera
Dražba ukončena:26.03.2014 20:51:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč