Neznámý autor - Múza

Olej na plátně, 50x80 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

Neznámý autor
107885. Múza
Dražba ukončena:27.12.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč
Chcete prodat podobný obraz?