Neznámý autor - Muž s vousem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 48x36 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

Neznámý autor
124107. Muž s vousem
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč