Neznámý autor - Muž s fajfkou

Olej na překližce, 44x38 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

Neznámý autor
78750. Muž s fajfkou
Dražba ukončena:05.06.2022 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

600 Kč 05.06.2022 20:13:14 10449
500 Kč 28.05.2022 5:16:16 10225