M.Šikula

40969. Pohled do vesnice

popis: Olej na plátně. 56x80 cm. Signováno vpravo dole M.Šikula 933. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.02.2020 22:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 12.02.2020 1:18:36 2765